News
Home > News > Content

P Diov E Sestavy Slavn CH Kytarist - Ladimu Human Lymphocyte Antigen D K

Visual Assist X is a very good Microsoft Visual Studio 2005 and Visual Studio.NET plugin, support C/C++, C#, ASP, Visual, Basic, Java and HTML languages, can automatically identify the various keywords, system function, member variables, automatically given input prompt, automatic correction of wrong case, marking errors automatically, there is help to improve the automation and efficiency of the development of the development process.

Základním nástrojem je samozřejmě černý Gibson Les Paul Custom. Mezi další kytary pak patří ještě Lee Hooker Telecaster, Josef Vácha Stratocaster se snímači Lindi Fralin Vintage Hot, celolub Ibanez George Benson nebo historická česká klasika, Futurama III, kterou vlastní ze svých úplných počátků. Má také další raritu, ’54 Fender Masterbuilt Custom Shop 50th Anniversary Stratocaster, postavený k 50. výročí značky proslulým kytarářem Dennisem Galuszkou, jehož nástroje používá třeba i Eric Clapton. Nástroj je osazen ručně navíjenými snímači AlNiCo III, dávajícími kulatější, plnější tón. Hladík ho velmi rád používá např. přes Digidesign Eleven Rack, simulaci aparátů a krabiček, kde ponejvíce nastavuje zvuky Marshallů (Plexi nebo osmistovku).

Mimochodem, rád také používá pětiwattový Fender Vibro Champ, vedle Stratocasterů zejména pro svého Bensona. Vlastní i Fender Precission Bass.

V případě Radima Hladíka úvahy o úloze lampy, digitálu, tranzistoru, emulaci a podobně ztrácejí smysl, protože jak sám říká, když není pocit na začátku, sebelepší aparát či zařízení to nevylepší. A jak uvádí, je to jedno, hlavně když to dobře hraje.

A ještě mi dovolte, abych řekl, že to byl právě Radim Hladík, se kterým jsem zakládal svou První českou rockovou kytarovou školu, byl to Radim Hladík, který mne přivedl k Les Paulům (viz obálka alba Svitanie) a je to právě sólo k Ej, padá padá, rosenka, které považuji za nejlepší české kytarové sólo. Apropos, nemá někdo náhodou na tohle noty?Source:muzikus.cz

Feedback
This is Hangzhou Sens Magnetics LLC, If you have any questions, requests, etc., please feel free to use this form to contact us. All your comments and suggestions are welcome.
Contact us

Head Office:Jinrui Bld,Jincheng Rd, Hangzhou, China

Ph: 86-571-82759-003

Fx: 86-571-82759-005

Tech and quote: sales@sensmag.com

Copyright © Hangzhou Sens Magnetics LLC